Hatóanyagok (Acetylsalicylsäure)
(1 oldal)
Alka Seltzer pezsgőtabletta 10 x 2 db
Az Alka-Seltzer acetilszalicilsavat tartalmaz. Fájdalomcsillapító, lázcsillapító és gyulladáscsökken..
37.16 USD
Aspirin 500 mg 20 pcs Kautabl
Az aszpirin acetilszalicilsavat tartalmaz. Fájdalomcsillapító, lázcsillapító és gyulladáscsökkentő t..
27.69 USD
Aspirin 500 mg tbl S 20 db
Az Aspirin 500 mg tbl S 20 db jellemzőiAnatómiai terápiás vegyszer (АТС): N02BA01Tárolási hőmérsékle..
14.14 USD
Aspirin Complex granules bag 10 db
Az Aspirin Complex acetilszalicilsavat és pszeudoefedrint tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcs..
35.39 USD
Aspirin Complex granules bag 20 db
Az Aspirin Complex acetilszalicilsavat és pszeudoefedrint tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcs..
62.62 USD
Contra-Pain Plus tabletta 10 db
A Contra-Schmerz plus fájdalomcsillapító hatóanyagot, acetilszalicilsavat és koffeint tartalmaz. A C..
16.30 USD
Instant aszpirin tabletta 500 mg 6 bag 2 db
Az Aspirin 500 hatóanyagként acetilszalicilsavat tartalmaz. Fájdalomcsillapító, lázcsillapító és gyu..
24.97 USD
(1 oldal)