Beeovita

protizápalová úľava od bolesti

Zobrazené 1 až 2 z 2
(1 stránok)
Objavte rad účinných protizápalových produktov na úľavu od bolesti určených na zmiernenie nepohodlia a zníženie opuchov. Tieto lokálne roztoky, ktoré obsahujú kľúčové zložky, ako je diklofenak, ponúkajú upokojujúcu úľavu pri bolestiach kĺbov a svalov. Ideálne na liečbu zranení, ako sú vyvrtnutia, natiahnutia a modriny, ako aj stavov, ako je tendinitída a artróza, tieto produkty poskytujú cielený prístup k zvládaniu zápalu a bolesti. Náš výber švajčiarskych liekov na zdravie a krásu je vhodný pre dospelých a dospievajúcich starších ako 12 rokov a zaručuje kvalitu a účinnosť pri každej aplikácii.
Flektoparin tissugel pfl 10 ks

Flektoparin tissugel pfl 10 ks

 
Kód produktu: 3277446

Flectoparin Tissugel je samolepiaca, flexibilná náplasť na prilepenie na kožu, ktorá obsahuje účinné látky diklofenak a heparín. Lokálne aplikovaný heparín pomáha znižovať tvorbu modrín a opuchov. Diklofenak má protizápalové, dekongestantné a analgetické vlastnosti. Flectoparin Tissugel je indikovaný na lokálnu liečbu bolestivých a zápalových stavov s podliatinami alebo opuchmi sekundárnymi po vyvrtnutiach, natiahnutí a pomliaždeninách. Informácie o pacientovi schválené spoločnosťou SwissmedicFlectoparin® TissugelIBSA Institut Biochimique SAČo je Flectoparin Tissugel a kedy sa používa?Flectoparin Tissugel je samolepiaca, flexibilná náplasť na prilepenie na kožu, ktorá obsahuje účinné látky diklofenak a heparín. Lokálne aplikovaný heparín pomáha znižovať tvorbu modrín a opuchov. Diklofenak má protizápalové, dekongestantné a analgetické vlastnosti. Flectoparin Tissugel je indikovaný na lokálnu liečbu bolestivých a zápalových stavov s podliatinami alebo opuchmi sekundárnymi po vyvrtnutiach, natiahnutí a pomliaždeninách. Kedy by sa Flectoparin Tissugel nemal používať?Flectoparin Tissugel sa nesmie používať: V prípade precitlivenosti na účinné látky alebo pomocnú látku podľa zloženia (pozri «Čo obsahuje Flectoparin Tissugel?»);V prípade precitlivenosti na iné bolesti- zmierňujúce a protizápalové lieky (napr. kyselina acetylsalicylová/aspirín );počas tehotenstva a dojčenia (pozri aj kapitolu „Môže sa Flectoparin Tissugel užívať počas tehotenstva alebo počas dojčenia?“);na otvorené rany (napr. kožné odreniny, rezné rany, popáleniny) alebo na ekzematóznu kožu;ak je známe zníženie počtu krvných doštičiek spôsobené heparínom (takzvaná heparínom indukovaná trombocytopénia).ak je známe zníženie počtu krvných doštičiek spôsobené heparínom. li>U detí: Flektoparin Tissugel sa použil na Netestované použitie u detí a dospievajúcich. Kedy je potrebná opatrnosť pri používaní Flectoparin Tissugel?Flectoparin Tissugel nesmie prísť do kontaktu s očami a sliznicami. Ak máte alebo ste mali žalúdočný vred, Flectoparin Tissugel môžete užívať len tak, ako vám predpísal váš lekár. Povedzte svojmu lekárovi, lekárnikovi alebo lekárnikovi, ak: už ste používali podobné produkty (napr. reumatické masti) a tie viedli k alergickým reakciám;trpia inými chorobami, máte alergie alebo užívate iné lieky (vrátane tých, ktoré ste si sami kúpili!) alebo používajte ich zvonka. Tento liek obsahuje 420 mg propylénglykolu (E1520) v jednej náplasti. Flectoparin Tissugel obsahuje metyl (E218) a propyl (E216) parahydroxybenzoát. Môžu spôsobiť alergické reakcie vrátane oneskorených reakcií. Flectoparin Tissugel obsahuje vôňu so škoricovým alkoholom, 2-benzylidén heptanal, benzyl salicylát, hydroxycitronellal, izoeugenol, citronellol, eugenol. Tieto látky môžu spôsobiť alergické reakcie. Môže sa Flectoparin Tissugel užívať/užívať počas tehotenstva alebo dojčenia?Ako preventívne opatrenie by ste nemali užívať Flectoparin Tissugel počas tehotenstva a dojčenia, pokiaľ to nie je výslovne uvedené na lekársky predpis . Flectoparin Tissugel sa nemá užívať v poslednom trimestri gravidity. Ako používate Flectoparin Tissugel?DospelíAplikujte 1 samolepiacu náplasť na oblasť pokožky liečiť raz denne. Pred použitím odstráňte priehľadný film, ktorý chráni želatínový povrch. Návod na použitie: viď obrázky na taške. Ak náplasť nedrží dobre, ako sa môže stať na lakti, kolene alebo členku, použite na dodatočnú fixáciu elastickú sieťovanú pančuchu, ktorá je súčasťou balenia. Trvanie liečby by nemalo presiahnuť 10 dní. DetiPoužitie a bezpečnosť Flektoparinu Tissugel u detí a dospievajúcich sa zatiaľ netestovalo. Dodržiavajte dávkovanie uvedené v príbalovom letáku alebo dávkovanie, ktoré vám predpísal váš lekár. Ak si myslíte, že liek je príliš slabý alebo príliš silný, poraďte sa so svojím lekárom, lekárnikom alebo lekárnikom. Aké vedľajšie účinky môže mať Flectoparin Tissugel?Pri používaní Flectoparin Tissugel sa môžu vyskytnúť nasledujúce vedľajšie účinky: V ošetrovanej oblasti sa môže príležitostne vyskytnúť svrbenie, začervenanie, opuch alebo pľuzgiere. Veľmi zriedkavo boli pozorované závažné kožné vyrážky, alergické reakcie ako sipot, dýchavičnosť alebo opuch tváre alebo zvýšená citlivosť na slnečné svetlo. Ak sa u vás vyskytne ktorýkoľvek z nasledujúcich vedľajších účinkov, prestaňte užívať Flectoparin Tissugel a okamžite to oznámte svojmu lekárovi: závažná kožná vyrážka,sipot, dýchavičnosť aleboopuch tváre.Ak sa u vás vyskytne ktorákoľvek strana účinky, kliknite sem nie sú popísané, informujte o tom svojho lekára, lekárnika alebo lekárnika. Čo ešte treba zvážiť?Liek sa má uchovávať pri izbovej teplote (15–25 °C) a mimo dosahu detí. Liečivo sa môže používať len do dátumu označeného „EXP“ na obale. Po prvom otvorení obálky by sa náplasti mali použiť do 3 mesiacov. Po narezaní je možné obal kedykoľvek znovu uzavrieť, aby si náplasti zachovali vlhkosť. Ďalšie informácie vám môže poskytnúť váš lekár, lekárnik alebo lekárnik. Títo ľudia majú podrobné informácie pre špecialistov. Čo obsahuje Flectoparin Tissugel?Účinné zložkyDiclofenac Epolamine 181 mg v náplasti (zodpovedá koncentrácii 1,3 % diklofenaku epolamínu alebo 1 % sodnej soli diklofenaku) a sodnej soli heparínu 5 600 IU na náplasť. Pomocné látkyPropylénglykol (E1520), želatína, polyvinylpyrolidón, sorbitol (E420), biely íl, oxid titaničitý (E171), metylparabén (E218), propylparabén (E216), edetát sodný, kyselina vínna, sodná soľ karmelózy, polyakrylát sodný, glycinát hlinitý, butylénglykol, polysorbát 80, vôňa (škoricový alkohol, 2-benzylidénheptanal, benzylsalicylát, hydroxycitronelol, voda eugénel, eugencitronellal, iso citronellal. Číslo schválenia57347 (Swissmedic) Kde môžete získať Flectoparin Tissugel? Aké balenia sú dostupné?V lekárňach a drogériách bez lekárskeho predpisu. Balíčky po 2, 5, 7 a 10 náplastí. Každé balenie obsahuje elastickú sieťovanú pančuchu na ruku alebo nohu. Držiteľ povoleniaIBSA Institut Biochimique SA, Lugano. Túto písomnú informáciu pre používateľov naposledy skontrolovala agentúra pre lieky (Swissmedic) v auguste 2021. ..

74.49 USD

Olfen gel 1% tb 50 g

Olfen gel 1% tb 50 g

 
Kód produktu: 1303599

Olfen Gel obsahuje účinnú látku diklofenak, ktorá patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (lieky na zmiernenie bolesti a zápalu). Olfen Gel má analgetické a protizápalové vlastnosti a vďaka vodno-alkoholovej báze má upokojujúci, chladivý účinok. Olfen Gel sa používa na vonkajšiu liečbu bolesti, zápalu a opuchu pri: Poranenia šliach, väzov, svalov a kĺbov, napríklad výrony, modriny, natiahnutie alebo bolesti chrbta po športe alebo nehode lokalizované formy reumatizmu mäkkých tkanív, napríklad zápal šliach (tenisový lakeť) , syndróm rameno-ruka, burzitída, periartropatie a na symptomatickú terapiu artrózy malých a stredne veľkých kĺbov, ktoré sú blízko kože, ako sú kĺby prstov alebo kolená. ul> Olfen Gel je určený pre dospelých a mladých ľudí vo veku 12 a viac rokov. Informácie o pacientovi schválené spoločnosťou SwissmedicOlfen Gel Mepha Pharma AG Čo je Olfen Gel a kedy sa používa? Olfen Gel obsahuje účinnú látku diklofenak, ktorý patrí do skupiny liekov nazývaných nesteroidné protizápalové lieky (lieky, ktoré zmierňujú bolesť a zmierňujú zápal). Olfen Gel má analgetické a protizápalové vlastnosti a vďaka vodno-alkoholovej báze má upokojujúci, chladivý účinok. Olfen Gel sa používa na vonkajšiu liečbu bolesti, zápalu a opuchu pri: Poranenia šliach, väzov, svalov a kĺbov, napr. výrony, modriny, natiahnutie alebo bolesti chrbta po športe alebo nehodelokalizované formy reumatizmu mäkkých tkanív, ako je tendinitída (tenisový lakeť ), syndróm rameno-ruka, burzitída, periartropatia na symptomatickú terapiu artrózy malých a stredne veľkých kĺbov, ktoré sú blízko pri koži, ako sú kĺby prstov alebo kolená.Olfen Gel je určený pre dospelých a mladých ľudí vo veku 12 a viac rokov. Kedy by sa Olfen Gel nemal používať?Olfen Gel by sa nemal používať, ak je známa precitlivenosť na účinnú látku diklofenak alebo iné lieky proti bolesti zápalové a antipyretické látky (najmä kyselina acetylsalicylová/aspirín a ibuprofén) a precitlivenosť na jednu z pomocných látok (napr. izopropylalkohol, disiričitan sodný; úplný zoznam pomocných látok pozri v časti „Čo obsahuje Olfen Gel?“). Takáto precitlivenosť sa prejavuje napríklad sipotom alebo dýchavičnosťou (astma), dýchacími ťažkosťami, kožnou vyrážkou s pľuzgiermi, žihľavkou, opuchom tváre a jazyka, nádchou. Olfen Gel sa nesmie používať v posledných 3 mesiacoch tehotenstva (pozri tiež «Môže sa Olfen Gel používať počas tehotenstva alebo počas dojčenia?»). Kedy je potrebná opatrnosť pri používaní Olfen Gel?Olfen Gel sa nesmie aplikovať na otvorené kožné rany (napr. po odreninách, rezných ranách) alebo na poškodenú pokožku (napr. ekzém, kožné vyrážky).Ak sa po použití prípravku objaví kožná vyrážka, okamžite prerušte liečbu.Olfen Gel by sa nemal nanášať na veľké plochy po dlhú dobu , pokiaľ nie je na lekársky predpis.Oči a sliznice by nemali prísť do kontaktu s prípravkom. Ak k tomu dôjde, dôkladne si vypláchnite oči vodou z vodovodu a ak príznaky pretrvávajú, informujte svojho lekára. Neužívajte liek. Po použití si umyte ruky, s výnimkou ošetrovania kĺbov prstov (pozri tiež «Ako používate Olfen Gel?»).Olfen Gel sa nesmie používať so vzduchotesným obväzom (okluzívny obväz).Olfen Gel sa nesmie používať s nepriedušným obväzom. li> Informujte svojho lekára, lekárnika alebo lekárnika, ak ste v minulosti mali alergické príznaky po použití podobných prípravkov („masti na reumu“), ak ste trpíte inými chorobami,máte alergie aleboužívate iné lieky (vrátane tých, ktoré ste si sami kúpili!) Môže sa Olfen Gel používať počas tehotenstva alebo počas dojčenia?Olfen Gel sa nesmie používať počas 1. a 2. trimestra tehotenstva alebo počas dojčenia, pokiaľ nie je na výslovný lekársky predpis. Olfen Gel sa nesmie používať v posledných 3 mesiacoch tehotenstva, pretože môže poškodiť nenarodené dieťa alebo spôsobiť problémy počas pôrodu. Ak plánujete otehotnieť, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom, lekárnikom alebo lekárnikom. Ako používate Olfen Gel?Prípravok je určený len na vonkajšie použitie. Dospelí a dospievajúci vo veku od 12 rokovV závislosti od veľkosti bolestivých alebo opuchnutých oblastí alebo oblastí, ktoré sa majú liečiť, množstvo 2-4 g Olfen Gel (množstvo veľkosti čerešne až vlašského orecha) a rozdeľte (nevtierajte). Po použití:Utrite si ruky suchou papierovou utierkou a potom si ruky dobre umyte, s výnimkou ošetrovania prstov. Papierovú utierku zlikvidujte spolu s domovým odpadom.Pred sprchovaním alebo kúpaním by ste mali počkať, kým vám gél na pokožke nezaschne.Mali by ste zvážiť ošetrenie s zabudnutým Olfen Gel, nahraďte aplikáciu čo najskôr. Neaplikujte dvojnásobné množstvo, aby ste nahradili zabudnutú liečbu. Ak sa vaše príznaky zhoršia alebo ak sa príznaky nezlepšia po týždni, povedzte to svojmu lekárovi. Olfen Gel by sa bez lekárskeho predpisu nemal používať dlhšie ako 2 týždne. Prípravok používajte čo najkratší čas, neaplikujte viac, ako je potrebné. Deti mladšie ako 12 rokovPoužitie a bezpečnosť Olfen Gel u detí mladších ako 12 rokov ešte nebola systematicky testovaná. Jeho použitie sa preto neodporúča. Ak vy alebo vaše dieťa prehltnete Olfen Gel (náhodne), okamžite kontaktujte svojho lekára. Dodržiavajte dávkovanie uvedené v príbalovom letáku alebo dávkovanie, ktoré vám predpísal váš lekár. Ak si myslíte, že liek je príliš slabý alebo príliš silný, poraďte sa so svojím lekárom, lekárnikom alebo lekárnikom. Aké vedľajšie účinky môže mať Olfen Gel?Pri používaní Olfen Gel sa môžu vyskytnúť nasledujúce vedľajšie účinky: Niektoré zriedkavé alebo veľmi zriedkavé vedľajšie účinky môžu byť závažné. Ak sa u vás vyskytne ktorýkoľvek z nasledujúcich vedľajších účinkov, ukončite liečbu Olfen Gel a ihneď to oznámte svojmu lekárovi: vyrážka s pľuzgiermi, žihľavkasipot, dýchavičnosť alebo tlak na hrudníku (astma)opuch tváre, pier, jazyka a hrdla.Tieto ďalšie vedľajšie účinky sú zvyčajne mierne a dočasné: časté (postihujú 1 až 10 používateľov zo 100): vyrážka, svrbenie, začervenanie, pocit pálenia kože.veľmi zriedkavé (postihuje menej ako 1 z 10 000 používateľov): zvýšená citlivosť na slnečné svetlo. Príznaky sú spálenie od slnka so svrbením, opuchom a pľuzgiermi.Ak spozorujete akékoľvek vedľajšie účinky, kontaktujte svojho lekára, lekárnika alebo lekárnika. To platí najmä pre vedľajšie účinky, ktoré nie sú uvedené v tejto písomnej informácii pre používateľov. Čo ešte treba zvážiť?Liečivo sa môže používať len do dátumu uvedeného na obale s označením «EXP». Nevyhadzujte žiadne lieky odpadovou vodou (napr. nie do záchoda alebo umývadla). Pomáha to chrániť životné prostredie. Pokyny na uchovávanieUchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 30 °C. Nepožívajte. Nezmrazujte a neuchovávajte v chladničke. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ďalšie informácieĎalšie informácie vám môže poskytnúť váš lekár, lekárnik alebo lekárnik. Títo ľudia majú podrobné informácie pre špecialistov. Čo obsahuje Olfen Gel?Aktívne zložkyDiclofenac sodný. Pomocné látkyKyselina mliečna, diizopropyladipát, izopropylalkohol, disiričitan sodný, metylhydroxyetylcelulóza, hydroxypropylcelulóza, čistená voda. Číslo schválenia48706 (Swissmedic). Kde môžete získať Olfen Gel? Aké balenia sú dostupné?V lekárňach a drogériách bez lekárskeho predpisu. Skúmavky 50 a 100 g. Držiteľ oprávneniaMepha Pharma AG, Bazilej. Táto písomná informácia pre používateľov bola naposledy skontrolovaná Agentúrou pre lieky (Swissmedic) v októbri 2020. Interné číslo verzie: 9.1 ..

11.15 USD

Zobrazené 1 až 2 z 2
(1 stránok)
Free
expert advice