Aktívne zložky (Acetylsalicylsäure)
(1 stránok)
Alka Seltzer šumivé tablety 10 x 2 ks
Alka-Seltzer obsahuje účinnú látku kyselinu acetylsalicylovú. Má protizápalové vlastnosti, zmierňuje..
37.16 USD
Aspirín 500 mg tbl S 20 ks
Charakteristika Aspirínu 500 mg tbl S 20 ksAnatomická terapeutická chemikália (АТС): N02BA01Skladova..
14.14 USD
Aspirin 500 mg 20 pcs Kautabl
Aspirín obsahuje účinnú látku kyselinu acetylsalicylovú. Má protizápalové vlastnosti, zmierňuje bole..
27.69 USD
Aspirin Complex granules bag 10 ks
Aspirin Complex obsahuje účinné látky kyselinu acetylsalicylovú a pseudoefedrín. Kyselina acetylsali..
35.39 USD
Aspirin Complex granules bag 20 ks
Aspirin Complex obsahuje účinné látky kyselinu acetylsalicylovú a pseudoefedrín. Kyselina acetylsali..
62.62 USD
Contra-Pain Plus tablety 10 ks
Contra-Schmerz plus obsahuje účinnú látku proti bolesti kyselinu acetylsalicylovú a kofeín. Contra-S..
16.30 USD
Instantné tablety aspirínu 500 mg 6 bag 2 ks
Aspirin 500 obsahuje účinnú látku kyselinu acetylsalicylovú. Má protizápalové vlastnosti, zmierňuje ..
24.97 USD
(1 stránok)