Składniki aktywne (Acetylsalicylsäure)
Alka Seltzer tabletki musujące 10 x 2 szt
Alka-Seltzer zawiera substancję czynną kwas acetylosalicylowy. Ma właściwości przeciwbólowe, przeciw..
37,16 USD
Aspirin 500 mg 20 pcs Kautabl
Aspiryna zawiera substancję czynną kwas acetylosalicylowy. Ma właściwości przeciwbólowe, przeciwgorą..
27,69 USD
Aspirin Complex granules bag 10 szt
Aspirin Complex zawiera substancje czynne kwas acetylosalicylowy i pseudoefedrynę. Kwas acetylosalic..
35,39 USD
Aspirin Complex granules bag 20 szt
Aspirin Complex zawiera substancje czynne kwas acetylosalicylowy i pseudoefedrynę. Kwas acetylosalic..
62,62 USD
Aspiryna 500 mg tbl S 20 szt
Charakterystyka aspiryny 500 mg tbl S 20 szt.Anatomiczny terapeutyczny związek chemiczny (АТС): N02B..
14,14 USD
Tabletki aspiryny instant 500 mg 6 bag 2 szt
Aspirin 500 zawiera substancję czynną kwas acetylosalicylowy. Ma właściwości przeciwbólowe, przeciwg..
24,97 USD
Tabletki Contra-Pain Plus 10 szt
Contra-Schmerz plus zawiera przeciwbólowy składnik aktywny kwas acetylosalicylowy i kofeinę. Contra-..
16,30 USD