Beeovita

glavobolja

Prikazano 1 do 2 od 2
(1 Stranica)
Oznaka "Glavobolja" na našoj web stranici prikazuje proizvode dizajnirane za učinkovito ublažavanje simptoma glavobolje. Ovi proizvodi, uključujući Paracetamol-Mepha i Saridon neo 400, sadrže aktivne sastojke poput paracetamola i ibuprofena, poznatih po svojim svojstvima ublažavanja boli i snižavanja temperature. Paracetamol-Mepha je pogodan za kratkotrajno ublažavanje glavobolje, zubobolje i drugih blažih do umjerenih bolova, dok Saridon neo 400 nudi dodatno protuupalno djelovanje. Obje opcije osiguravaju brzo djelovanje, pomažući vam da vratite udobnost i dobrobit. Uvijek koristite prema uputama i posavjetujte se sa zdravstvenim radnikom ako simptomi potraju.
Paracetamol mepha lactab 500 mg 20 pieces

Paracetamol mepha lactab 500 mg 20 pieces

 
Šifra proizvoda: 7300024

Characteristics of Paracetamol Mepha Lactab 500 mg 20 piecesAnatomical Therapeutic Chemical (АТС): N02BE01Active ingredient: N02BE01Storage temp min/max 15/25 degrees CelsiusAmount in pack : 20 piecesWeight: 27g Length: 22mm Width: 111mm Height: 67mm Buy Paracetamol Mepha Lactab 500 mg 20 pieces online from Switzerland..

5.75 USD

Saridon neo film-coated tablets 400 mg od 10 kom

Saridon neo film-coated tablets 400 mg od 10 kom

 
Šifra proizvoda: 7404284

Karakteristike Saridon neo Filmtabl 400 mg od 10 kom. max 15/30 Celzijevih stupnjevaKoličina u pakiranju: 10 komadaTežina: 21g Dužina: 21mm Širina: 99mm Visina: 65 mm Kupite Saridon neo Filmtabl 400 mg od 10 komada online iz Švicarske..

26.04 USD

Prikazano 1 do 2 od 2
(1 Stranica)
Free
expert advice