Účinné látky (Acetylsalicylsäure)
Alka Seltzer šumivé tablety 10 x 2 ks
Alka-Seltzer obsahuje účinnou látku kyselinu acetylsalicylovou. Má úlevu od bolesti, snížení horečky..
37.16 USD
Aspirin 500 mg 20 pcs Kautabl
Aspirin obsahuje účinnou látku kyselinu acetylsalicylovou. Má úlevu od bolesti, snížení horečky a pr..
27.69 USD
Aspirin 500 mg tbl S 20 ks
Charakteristika Aspirinu 500 mg tbl S 20 ksAnatomická terapeutická chemikálie (АТС): N02BA01Skladova..
14.14 USD
Aspirin Complex granules bag 10 ks
Aspirin Complex obsahuje účinné látky kyselinu acetylsalicylovou a pseudoefedrin. Kyselina acetylsal..
35.39 USD
Aspirin Complex granules bag 20 ks
Aspirin Complex obsahuje účinné látky kyselinu acetylsalicylovou a pseudoefedrin. Kyselina acetylsal..
62.62 USD
Instantní tablety aspirinu 500 mg 6 bag 2 ks
Aspirin 500 obsahuje účinnou látku kyselinu acetylsalicylovou. Má úlevu od bolesti, snížení horečky ..
24.97 USD
Tablety Contra-Pain Plus 10 ks
Contra-Schmerz plus obsahuje účinnou látku tlumící bolest kyselinu acetylsalicylovou a kofein. Contr..
16.30 USD