Beeovita

Buy online VERFORA AG

Показани 1 от 15 | 229
(16 Страници)
Триофан спрей за нос при сенна хрема 20 мл Триофан спрей за нос при сенна хрема 20 мл
Препарати за нос

Триофан спрей за нос при сенна хрема 20 мл

F
Продуктов код: 5430142

Triofan® противоалергичен спрей за нос срещу сенна хрема VERFORA SA Какво представлява антиалергични..

29.39 USD

Триофан ринит без консервант дозиран спрей за кърмачета и малки деца 10мл Триофан ринит без консервант дозиран спрей за кърмачета и малки деца 10мл
Други специализации

Триофан ринит без консервант дозиран спрей за кърмачета и малки деца 10мл

D
Продуктов код: 3255657

Характеристики на Триофан ринит без консервант дозиран спрей за кърмачета и малки деца 10 млАнатомич..

31.86 USD

Метамуцил Регулар PLV can 336 g
Лаксативи

Метамуцил Регулар PLV can 336 g

D
Продуктов код: 2164852

Metamucil Regular е билков регулатор на изпражненията, произведен от обвивките на семената на Planta..

45.33 USD

Мерфен безцветен воден разтвор спрей 30 мл Мерфен безцветен воден разтвор спрей 30 мл
Антисептици и дезинфектанти

Мерфен безцветен воден разтвор спрей 30 мл

D
Продуктов код: 1482604

Водният разтвор на Мерфен е дезинфектант с активни съставки хлорхексидин диглюконат и бензоксониев х..

24.90 USD

Кафа плюс кофеин PLV bag 10 бр Кафа плюс кофеин PLV bag 10 бр
Аналгетици

Кафа плюс кофеин PLV bag 10 бр

D
Продуктов код: 2730518

Кафа плюс кофеин съдържа активната съставка парацетамол. Това има болкоуспокояващ ефект. Кафа плюс к..

21.34 USD

Алгифор течни капс 400 мг 10 бр Алгифор течни капс 400 мг 10 бр
Противовъзпалителни и противоревматични

Алгифор течни капс 400 мг 10 бр

D
Продуктов код: 6399405

Характеристики на Algifor Liquid Caps 400 mg 10 брАнатомичен терапевтичен химикал (АТС): M01AE01Темп..

34.12 USD

VITAMIN D3 WILD L 500 IU/DROPS 10 ML VITAMIN D3 WILD L 500 IU/DROPS 10 ML
Витамини

VITAMIN D3 WILD L 500 IU/DROPS 10 ML

D
Продуктов код: 7774887

Витамин D3 диво масло VERFORA SA Какво представлява витамин D3 Wild Oil и кога се използ..

54.66 USD

Triofan Sniffles without preservatives Dosing spray for adults and children 10 ml Triofan Sniffles without preservatives Dosing spray for adults and children 10 ml
Други специализации

Triofan Sniffles without preservatives Dosing spray for adults and children 10 ml

D
Продуктов код: 3255640

Характеристики на Триофан ринит без консервант дозиран спрей за възрастни и деца 10 mlАнатомичен тер..

35.38 USD

Triofan retard caps 10 pcs Triofan retard caps 10 pcs
Препарати за нос

Triofan retard caps 10 pcs

D
Продуктов код: 7000078

Характеристики на Триофан ринит ретард Кейп 10 бр.Анатомичен терапевтичен химикал (АТС): R01BA53Акти..

33.24 USD

Triofan Cold spray Adults and Children from 6 years 10 ml Triofan Cold spray Adults and Children from 6 years 10 ml
Други специализации

Triofan Cold spray Adults and Children from 6 years 10 ml

D
Продуктов код: 3208043

Триофан Шнупфен е лекарство за локално приложение срещу настинка, което води до деконгестия на носна..

33.87 USD

NASIVIN Pur Dosierspray 0,025 % NASIVIN Pur Dosierspray 0,025 %
Препарати за нос

NASIVIN Pur Dosierspray 0,025 %

D
Продуктов код: 2906101

Inhaltsverzeichnis ..

19.06 USD

Itinerol B6 10 capsules Itinerol B6 10 capsules
Антихистамини за системна употреба

Itinerol B6 10 capsules

D
Продуктов код: 4049799

Драгета и капсули Itinerol B6 съдържат активни съставки, които предотвратяват или спират гаденето и ..

35.13 USD

Antibrumm Forte insect Vapo 75 мл
Други продукти

Antibrumm Forte insect Vapo 75 мл

I
Продуктов код: 2192044

ANTI-BRUMM® Forte ? reliable long-term protection against insect bites CompositionAlcohol denat..

18.63 USD

Antibrumm Forte insect Vapo 150 мл
Други продукти

Antibrumm Forte insect Vapo 150 мл

I
Продуктов код: 1479080

ANTI-BRUMM® Forte – надеждна дълготрайна защита срещу ухапвания от насекоми Състав..

24.52 USD

Algifor-L forte film-coated tablets 400 mg по 10 бр Algifor-L forte film-coated tablets 400 mg по 10 бр
Противовъзпалителни и противоревматични

Algifor-L forte film-coated tablets 400 mg по 10 бр

D
Продуктов код: 3398902

Филмираната таблетка Алгифор-Л форте 400 съдържа активната съставка ибупрофен под формата на ибупроф..

29.61 USD

Показани 1 от 15 | 229
(16 Страници)
Free
expert advice